Olle Ohlsson silverfat

398446

OLLE OHLSSON, silverfat, Silvergillet, Malmö,1978, signerade och daterad 1978, numrerat 90/350, reliefdekor av midsommardans, vikt ca 253 g, ca 14,5x16,5 cm

Silver

Monter 11

Olle Ohlsson silverfat

Budhistorik (9 bud)
2678013
2 400
2674492
2674490
1 800
2672820
2672584

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.