Madeleine Pyk oljemålning

398443

MADELEINE PYK (född 1934):"Dammsugaren", signerad M Pyk, olja på duk, ca 32x27 cm, oramad

Madeleine Pyk oljemålning

Budhistorik (15 bud)
2678292
3 200
2677345
2677345
2 600
2677070
2 400
2676458

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.