Stolar gustaviansk stil

398439

STOLAR, 6 st., mörkbetsat trä, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, textilklädd sits, sitthöjd ca 45 cm

Visst slitage

Hylla 9

Stolar gustaviansk stil

Budhistorik (9 bud)
2677990
1 300
2671721
2677986
2671721
2677985
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.