Byrå nyrenässans

398438

BYRÅ, valnötsfaner, 18/1900-tal, nyrenässans, beslag i mässing, 4 lådor, höjd ca 86, 52x108 cm

Bruksslitage, mindre skador

Rum 5

Byrå nyrenässans

Budhistorik (4 bud)

2678687
750
2677141
700
2672707
650
2672707

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.