James Linton oljemålning

398437

JAMES DROMGOLE LINTON (1840-1916, England): "The Trumpeter", signerad samt a tergo etikettmärkt och betitlad, olja, ca 48x38 cm

Viss krackelyr, smärre retuscher

Konst, Äldre måleri

Rum 6

James Linton oljemålning

Budhistorik (7 bud)
2678723
2678722
2678721
2678678
2672708
650

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.