Stolar Danmark

398432

STOLAR, 2+2 st, valnöt respektive bok 1950-tal, troligen Danmark, klädsel i svart konstskinn, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, en stol blekt

Möbler, Design

Hylla 7

Stolar Danmark

Budhistorik (25 bud)
2677500
1 800
2677496
1 700
2677493
1 600
2677494
1 600
2677493

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.