Klockdisplay 1940/50-tal

398430

KLOCKDISPLAY, för att visa "Fixoflex" samt "Elastofixo", 1940/50-tal, krön med genombruten logotyp, centralt placerad roterande ljuskälla med glödlampshållare, höjd ca 30, bredd 50 cm

Slitage, skador, skevhet, fungerar vid test

Diverse, Klockor/Ur, Belysning, Belysning

Hylla 5

Klockdisplay 1940/50-tal

Budhistorik (1 bud)

2671075
2016-08-01 16:01:11

2016-08-06 kl 16:15
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.