Dykregulatorer 1960/70-tal

398429

DYKREGULATORER, 2 st, "Nemrod Snark II Silver" samt "Scubapro", förkromad metall samt gummi, 1960/70-tal

Bruksslitage

Diverse, Nautica/Technica

Hylla 4

Dykregulatorer 1960/70-tal

Budhistorik (1 bud)

2676864
2016-08-06 07:30:53

2016-08-06 kl 10:00
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.