Robert Coburn Fåglarna fotografi

398427

ROBERT COBURN (USA, 1900-1990): Motiv från Alfred Hitchcock "Fåglarna", föreställande Rod Taylor, 1963, numrerad i negativet 6590-43, silvergelatin, ca 25x19 cm

Proveniens: Svenska Filmcensuren, 1960-tal

Hanteringsskador

Konst, Fotografi

Fack 41

Budhistorik (10 bud)
2677641
700
2677562
650
2677474
600
2677461
550
2677300
500

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 75 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.