Uno Vallman ur Tore A Jonassons samling

398414

UNO VALLMAN (1913-2004): Fiskare vid strand i aftonrodnad, signerad Uno Vallman, olja på duk, ca 45x54 cm

Proveniens: ur Tore A Jonassons samling

Konst, Modernt måleri, Temaauktion

Rum 4

Budhistorik (17 bud)
2677216
1 400
2675923
1 300
2677214
2675923
2675435

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.