Fred Andersson ur Tore A Jonassons samling

398412

FRED ANDERSSON (1921-1989): London IV-V, signerade och daterade Fred Andersson 67, akvarell, ca 23x34 cm vardera

Proveniens: ur Tore A Jonassons samling

Oramad, i passepartout

Rum 1

Budhistorik

2016-08-06 kl 13:30
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.