Lars Rolf ur Tore A Jonassons samling

398411

LARS ROLF (1923-2001): Böljande hav, monogramsignerad och daterad LR 54, collage, ca 69x99 cm

Proveniens: ur Tore A Jonassons samling

Rum 5

Budhistorik (15 bud)
2677353
2677227
2677352
2677227
900
2677351
850

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.