Fred Andersson ur Tore A Jonassons samling

398410

FRED ANDERSSON (1921-1989): "London I och VII", signerad och daterad Fred Andersson 67, akvarell, ca 34x23 resp. 41x49 cm; 1 märkt Oxfordstreet

Proveniens: ur Tore A Jonassons samling

Oramad, i passepartout

Rum 1

Budhistorik (1 bud)

2676487
2016-08-05 20:11:32

2016-08-06 kl 18:45
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.