Lars Rolf ur Tore A Jonassons samling

398409

LARS ROLF (1923-2001): Vattenspeglingar, monogramsignerad och daterad LR 54, olja på duk, ca 32x60 cm

Proveniens: ur Tore A Jonassons samling

Rum 4

Budhistorik (63 bud)
2677550
16 000
2677551
15 500
2677550
15 000
2677549
14 500
2677534
14 000

Slutpris SEK:
16 000
1 544 EUR, 1 754 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.