Georg Ganmar brons ur Tore A Jonassons samling

398408

GEORG GANMAR (1916-1976): Skulptur, patinerad brons, signerad och daterad G Ganmar 1957, numrerad 4/10, höjd med stensockel ca 18,5 cm

Proveniens: ur Tore A Jonassons samling

Konst, Skulpturer

Budhistorik (20 bud)
2677450
1 600
2677449
2677441
1 400
2677448
1 400
2677441
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.