Olle Nordberg ur Tore Jonasons samling

398407

OLLE NORDBERG (1905-1986): Eka på strand, signerad och daterad Olle Nordberg 37, olja på duk, ca 76x97 cm

Proveniens: ur Tore A Jonassons samling

Rum 1

Budhistorik (10 bud)
2677199
700
2675677
650
2668772
600
2668975
600
2668772
550

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.