Jörgen Fogelquist blandteknik

398406

JÖRGEN FOGELQVIST (1927-2005): "Rymdvision", signerad Jörgen Fogelqvist, 1980-tal enligt påskrift, blandteknik, ca 43x36 cm

Fack 40

Jörgen Fogelquist blandteknik

Budhistorik (8 bud)
2677488
650
2676806
600
2676756
550
2676746
500
2675738
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.