AF Wilumsen Nice akvarell

398405

A.F WILUMSEN (1900-tal): "Sainte Casien Nice", signerad i blyerts a F Willumsen, akvarell, ca 38x28 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 21

AF Wilumsen Nice akvarell

Budhistorik (3 bud)

2672873
550
2670018
500
2670018

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.