Skånegård oljemålning

398403

OIDENTIFIERAD KONSNTÄR (1900-tal): Skånegård, otydligt signerad, olja på duk, ca 67x101 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 2

Skånegård oljemålning

Budhistorik (5 bud)
2677481
500
2676987
450
2677480
2676987
2676415

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.