Dricksglas 1800-tal

398397

DRICKSGLAS, 9 st., 1800-talets första hälft, graverad och slipad dekor, höjd ca 9 cm

Glas, Dricksglas

Monter 13

Dricksglas 1800-tal

Budhistorik (25 bud)
2677631
5 200
2677473
5 000
2675917
4 800
2675917
4 400
2677472
4 200

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.