Dricksglas 1800-tal

398396

DRICKSGLAS, 12 st., 1800-talets första hälft, graverad och rutslipad dekor, höjd ca 10 cm

Glas, Dricksglas

Monter 13

Dricksglas 1800-tal

Budhistorik (15 bud)
2677434
3 600
2677401
3 400
2677401
2 800
2672676
2 600
2672128
2 400

Slutpris SEK:
3 600
343 EUR, 386 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.