Meccano byggsats

398393

MECCANO, byggsats, 1930-tal, "Ingeniörsvetenskap för Pojkar", tillverkad i England av Meccano Ltd Liverpool, delarna lackerade i rött och grönt, 3 handböcker medföljer

Slitage, låda med skador, ej genomgången

Leksaker

Rum 7

Meccano byggsats

Budhistorik (2 bud)

2677213
2669444

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.