Mirjam Vainio oljemålning

398392

MIRJAM VAINIO (1917-2011): "Paradis gul", signerad och daterad -64, olja på duk, ca 64x33 cm

Konst, Modernt måleri, Temaauktion, Sommar

Fack 16

Mirjam Vainio oljemålning

Budhistorik (6 bud)
2677365
550
2676729
500
2676556
450
2676239
2674446

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.