Kallskål 1800-tal

398387

KALLSKÅL, tenn, Gustaf Frederic Wigholm (1804-1849) Eskilstuna, diameter ca 21, längd 25, höjd 13 cm

Lagningar

Diverse, Metall, Temaauktion

Monter 10

Kallskål 1800-tal

Budhistorik (6 bud)
2677560
550
2677413
500
2677413
450
2673716
2670127

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.