Deckare av Bailey 1940-tal 3 st förstaupplagor

398370

BAILEY, H.C. (3). The Great Game. First edition 1939.
Mr Fortune finds a Pig. First edition 1943, Orphan Ann. First edition 1941.
Samtliga inbundna i originalklotband med skyddsomslag. 3 vol.

Något nötta, vissa skador och lagningar på omslagen

Böcker/Kartor, Skönlitteratur

Budhistorik (4 bud)

2708801
900
2708800
850
2708799
2697577
600

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.