Clips 1 par guld mabépärla

398367

CLIPS, 1 par, 18 k guld, stämplade 1995, mabépärlor, diameter 23 mm, total vikt ca 18 g

litet nagg

Guld/Smycken

Kundcenter

Clips 1 par guld mabépärla

Budhistorik (17 bud)
2676435
2674656
2676433
1 900
2674656
1 800
2676432
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.