Väggarmatur Holm & Sörensen

398365

HOLM & SÖRENSEN, väggarmatur, skärm i mässingsplåt, 1900-talets andra hälft, delvis genombruten dekor, etikettmärkt, diameter ca 30 cm

Smärre slitage

Belysning, Taklampor, Temaauktion, Sommar

Monter 10

Väggarmatur Holm & Sörensen

Budhistorik (22 bud)
2677582
2 600
2677539
2 400
2677581
2677539
2677483
1 900

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.