Angelica Wiik färglitografi

398358

ANGELICA WIIK (född 1960): "Stockholmsnatt", signerad Angelica Wiik, 217/290 färglitografi med glitter, ca 86x59 cm

Oramad

Rum 9

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (22 bud)
2675899
2 800
2675894
2 600
2673934
2 400
2673934
2675364

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.