Angelica Wiik färglitografi

398357

ANGELICA WIIK (född 1960): "Monika Z", signerad Angelica Wiik, 235/290, färglitografi med glitter, ca 61x42 cm

Oramad

Rum 9

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (28 bud)
2677566
3 600
2677555
3 400
2677563
3 200
2677555
2677554
2 800

Slutpris SEK:
3 600
343 EUR, 386 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.