Angelica Wiik litografi

398356

ANGELICA WIIK (född 1960): "Druvan", signerad Angelica Wiik, EA, färglitografi, ca 87x28,5 cm

Oramad

Rum 9

Angelica Wiik litografi
Budhistorik (15 bud)
2677098
1 600
2677135
2677098
2677133
2677098
950

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.