Angelica Wiik färglitografi

398353

ANGELICA WIIK (född 1960): "Hjärter dam", signerad Angelica Wiik, 26/290, färglitografi, ca 61x39 cm

Oramad

Rum 9

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (12 bud)
2677573
1 300
2677138
2677572
2677138
2668808

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.