Joan Miro färglitografier

398349

JOAN MIRO, (1893-1983): (2) Kompositioner, ur "Derrière le Mirroir", osignerade, färglitografi, Mourlot 369 resp. 372, ca 37x27 cm

Fack 10

Joan Miro färglitografier

Budhistorik (21 bud)
2677430
2677342
1 400
2677048
1 300
2672117
2677047

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.