Joan Miro färglitografier

398348

JOAN MIRO (1893-1983): (2) Kompositioner, ur "Derrière le Mirroir", osignerade, färglitografi, Mourlot 379 resp. 377, ca 37x27 cm

Fack 10

Joan Miro färglitografier

Budhistorik (11 bud)
2677512
1 700
2677491
1 600
2677510
1 600
2677491
2671121

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.