Bertil Widrandt oljemålning

398338

BERTIL WIDBRANDT (1914-1988): Parismotiv, signerad B Widbrandt, olja på duk, ca 62x50 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 36

Bertil Widrandt oljemålning

Budhistorik (1 bud)

2677201
2016-08-06 15:43:43

2016-08-06 kl 15:46
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.