Joakim Allgulander färglitografi

398336

JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "Speed of Life", signerad och numrerad Joakim Allgulander, 9/50, färglitografi, ca 70x53 cm, oramad

Rum 9

Budhistorik (10 bud)
2675994
950
2675498
900
2675498
850
2675002
2675002
650

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.