Brickbord

398330

BRICKBORD, löstagbar bricka i målad plåt, 1800-tal, benställning av senare datum, höjd ca 97 längd 67 cm

Mindre bucklor, slitage.

Rum 5

Brickbord

Budhistorik (10 bud)
2675891
700
2675806
650
2675890
650
2675806
600
2675731
550

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.