Lennart Jirlow färglitografi

398328

LENNART JIRLOW (född 1936): Musikant, signerad L. Jirlow, 153/310, färglitografi, bladmått ca 76x53,5 cm; oramad

Hanteringsveck, obetydligt gulnad

Konst, Grafik, Temaauktion

Rum 12

Lennart Jirlow färglitografi

Budhistorik (8 bud)
2674323
2670257
2674322
2670257
2670256

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.