Jules Schyl oljemålning

398327

JULES SCHYL (1893-1977): Fruktstund med gubbe, signerad och daterad Schyl 32, ā tergo signerad och daterad Schyl -32 sept, olja på duk, ca 53x48 cm

Konst, Modernt måleri, Temaauktion

Rum 5

Jules Schyl oljemålning

Budhistorik (6 bud)
2676612
2 400
2676609
2676462
1 400
2676461
2673979

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.