Ikon olja på pannå

398326

IKON Ryssland, 1800-tal, kejsar Alexander Nevski, olja på pannå, ca 53,5x39,5 cm

Ikonen är något böjd, färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 9

Ikon olja på pannå

Budhistorik (29 bud)
2676267
4 200
2676266
2676265
3 800
2676263
3 600
2676264
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.