Ulf Hinders litografi

398318

ULF HINDERS (född 1950): signerad och numrerad Ulf Hinder 247/795, litografi, ca 32x45 cm

Fack 40

Ulf Hinders litografi
Budhistorik (9 bud)
2676069
650
2676026
600
2676067
600
2676026
550
2676066
500

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.