Mats Pehrson blandteknik

398312

MATS PEHRSON (född 1958): motiv från Södermalm, monogramsignerad och daterad a tergo 2005, blandteknik på duk, ca 37x27 cm

Konst, Modernt måleri, Temaauktion

Fack 38

Mats Pehrson blandteknik

Budhistorik (4 bud)

2675295
1 600
2675293
2673064
600
2669488
550

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.