Annika von Hausswolff c-print

398310

ANNIKA VON HAUSSWOLFF (född 1967): untitled,
signerad på baksidan Annika von Hausswolff, utförd 2000, 12/15, c-print monterat på MDF, ca 48,5x40 cm

PROVENIENS: Andréhn-Schiptjenko, Stockholm

Konst, Fotografi

Fack 37

Annika von Hausswolff c-print

Budhistorik (12 bud)
2676448
5 600
2676447
5 400
2676078
3 200
2675688
2673970

Slutpris SEK:
5 600
536 EUR, 630 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.