Mats Pehrson blandteknik

398306

MATS PEHRSON (född 1958): komposition, signerad och daterad 2012 a tergo, blandteknik på duk, ca 26x41 cm

Fack 38

Mats Pehrson blandteknik

Budhistorik (18 bud)
2674414
2675514
2 800
2674414
2 600
2674556
2 400
2674414

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.