Camilla Åkrans c-print

398300

CAMILLA ÅKRANS (född 1973): signerad och daterad a tergo Camilla Åkrans 2012, c-print, ca 49x37 cm

Konst, Fotografi

Fack 54

Camilla Åkrans c-print
Budhistorik (8 bud)
2676441
4 800
2676440
4 600
2675689
2674733
1 800
2670654
1 700

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.