Royal Copenhagen

398294

ROYAL COPENHAGEN, "Musselmalet", 6 dlr., porslin, delar till servis, bestående av: terrinlock, kanna, gräddkanna, lock, sockerskål samt skål, höjd ca 6-13 cm

Skador, lagningar, nagg

Keramik/Porslin

Monter 7

Royal Copenhagen

Budhistorik (9 bud)
2675581
700
2676241
650
2675581
600
2675056
550
2670450
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.