Matskedar och teskedar silver

398290

MATSKEDAR, 7 st., TESKEDAR, 3 st., silver, fiolskaft, delvis 1700-tal, vikt ca 400 g

slitage

Silver, Temaauktion

Matskedar och teskedar silver

Budhistorik (4 bud)

2675580
2675469
1 400
2672588
1 300
2670798

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.