Bestick England

398289

BESTICK, 34 dlr., nysilver, 1900-tal, England, bestående av: 10 fiskknivar, 12 fiskgafflar, 12 fruktknivar, med skaft i pärlemor, längd ca 16-19 cm

Bruksslitage

Diverse

Bestick England
Budhistorik (17 bud)
2676678
1 600
2676675
2676663
1 400
2676673
1 400
2676663
1 300

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.