Heléne Almqvist

398287

HELÉNE ALMQVIST (f. 1959): "Gå in i väggen 4", skulptur, rakubränd keramik, monogramsignerad och daterad a tergo 09, höjd ca 26 cm

Konst, Skulpturer

Heléne Almqvist

Budhistorik (16 bud)
2676542
2676509
2676541
950
2676509
900
2676539
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.