Matbord England

398283

MATBORD med en iläggsskiva, 1800-tal, England, balusterformade ben med kannelyrer, hjultrissor, höjd ca 73, 145x12, en iläggsskiva ā 46 cm

Utdragsvev saknas, ytslitage

Rum 3

Matbord England

Budhistorik (1 bud)

2670763
2016-08-01 09:27:59
3 800

2016-08-05 kl 19:42
Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.