Haavs-Johnson

398278

HAAVS-JOHNSON (1915-1968): motiv med sjöjungfrur, signerad och daterad 47, ramad med glas, dagermått ca 40x32 cm.

Inneramen har släppt.

Konst, Äldre måleri

Fack 19

Haavs-Johnson

Budhistorik (25 bud)
2675790
2675789
1 900
2675788
1 800
2675787
1 700
2675784
1 600

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.